Новости проекта
Подписывайтесь на нас ВКонтакте!
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 7 человек

НАША СУББОТА

Дата: 30 ноября 2015 в 15:14, Обновлено 13 ноября в 15:04
Автор: Пухнач Л. А.

18.11.2017

08.30-10.00 – правядзенне стымулючых заняткаў па матэматыцы 8 кл., гісторыі 8, 9 кл.

Адказныя: Дудук А.А., Пухнач Л.А.

10.00 -  віктарына “Азбука здароўя” (1-5 кл.)

          Адказная:Мурашка Н.І.

10.30 - спаборніцтвы “Залатая скакалка” (1-11 кл.)

Адказная: Канапацкая Д.С.

21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля 

11.11.2017

08.30-10.00 – правядзенне стымулючых заняткаў па матэматыцы 8 кл., гісторыі  8, 9 кл.

Адказныя: Дудук А.А., Пухнач Л.А.

10.00 -  выстава-конкурс малюнкаў па энергазберажэнню (1 – 7 кл.)

          Адказная:Бобка Т.А.

10.30 - круглы стол “Давайте экономить вместе”(8-11 кл.)

        Адказная: Бобка А.А.

21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля 

28.10.2017

08.30-10.00 – правядзенне стымулючых заняткаў па матэматыцы 8 кл., гісторыі 9 кл.

Адказныя: Дудук А.А., Пухнач Л.А.      

10.00 -  літаратурная вечарына да 135-годдзя з дня нараджэння Я Коласа

“Як песня народа – неўміручы наш Колас!” (4 – 11 кл.)

           Адказныя: Булат З.А., Бушыла С.І.

21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

21.10.2017

09.00-11.00 – правядзенне стымулючых заняткаў па матэматыцы 8 кл., гісторыі 9 кл.

Адказныя: Дудук А.А., Пухнач Л.А.      

10.00 -  пазнавальная гульня “Что объединяет всех детей планеты?» (1-5 кл.)

            Адказная: Мурашка Н.І.

11.00 – гульня-віктарына “Знаўцы краязнаўства”          (6-11 кл.)

           Адказная: Ківель З.У.

21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

14.10.2017

09.00-11.00 – правядзенне стымулючых заняткаў па матэматыцы 8 кл., гісторыі 9 кл.

Адказныя: Дудук А.А., Пухнач Л.А.      

09.00 -  наведванне богаслужэння ў Петрапаўлаўскай царкве

            Адказная: Ківель З.У.

19.00 - канцэртная праграма да дня Маці “Загляните в мамины глаза ”

           Адказная: Патапчык Н.А.

21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

07.10.2017

09.00-11.00 – правядзенне стымулючых заняткаў па матэматыцы 8 кл., гісторыі  9 кл., англійскай мове 10 кл.

Адказныя: Дудук А.А., Пухнач Л.А., Карпіевіч В.Ю.

11.00– час зносін “Дарогі, якія мы выбіраем”   (5 – 11 кл.)

Адказная: Карпіевіч В.Ю.

21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

30.09.2017

09.00-11.00 – правядзенне стымулючых заняткаў па матэматыцы і хіміі 8 кл., гісторыі 9 кл.

                    Адказныя: Дудук А.А.,Бобка А.А., Пухнач Л.А.

         10.00– акцыя “Дом без адзіноцтва” (да дня пажылых людзей) (5 – 8 кл.)

                             Адказная: Мурашка Н.І.

         10.30 – аперацыя “Кветкі ветэранам працы”(да дня настаўніка) (9-11 кл.)

                             Адказная: Бобка С.І.

          21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

23.09.2017

        09.00-11.00 – правядзенне стымулючых заняткаў па матэматыцы 8 кл., гісторыі 9 кл.

Адказныя: Дудук А.А., Пухнач Л.А.

                   10.00 – падарожжа па казках “Что за прелесть эти сказки”(1 – 4 кл.)

              Адказная: Баршчэўская М.С.

               11.00 – прававы лекторый “Адміністрацыйная адказнасць за парушэнне грамадскага парадку”   (5 -11 кл.)

                         Адказная: Бобка А.А.

                 21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

16.09.2017

   09.00-11.00 – падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

            10.00– гульнёва – пазнавальная праграма   “ Лес – наша багацце”(5 – 7 кл.)

                            Адказная: Канапацкая Д.С.

              11.00 – занятак з псіхолагам  “Чувства” (8 – 10 кл.)

                Адказная: Сёмуха А.М.

             21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

09.09.2017

09.00-11.00 – падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

                     Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

          10.00 –урок здароўя “Дапамажы сабе сам”      (1 – 5 кл.)

                                Адказная: Бобка Т.А.

          11.00 – пазнавальная гадзіна “Прекрасное пленяет всегда”           (6 -11 кл.)

                      Адказная: Бобка С.І.

          21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

02.09.2017

10.00 – наведванне бібліятэкі “Кніжная спадчына Скарыны”(1 – 4 кл.)

               Адказная: Мурашка Н.І.

10.00 – віктарына па правілах дарожнага руху “Свая гульня”(5 – 7 кл.)

              Адказная: Ківель З.У.

11.00 – гульня “Свята беларускага пісьменства” (8-11 кл.)

              Адказная: Булат З.А.

21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

27.05.2017

08.00-10.00 – падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

                     Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

         10.00 – гутарка “Першанастаўнікі славян”(да дня святых Кірыла і Мефодыя) (1 – 4 кл.)

                             Адказныя: Бобка Т.А.

         10.00 - гадзіна зносін “Каб не было бяды: курэнне – даніна модзе, звычка ці хвароба”  (5-10 кл.)

                             Адказныя: Карпіевіч В.Ю.

         21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

20.05.2017

08.00-10.00 – падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

                     Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

         10.00 – спартыўна-патрыятычная гульня “Зарніца”

                               Адказныя: Бобка В.В., Карпіевіч В.Ю.

          21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

13.05.2017

08.00-10.00 – падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

                     Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

         10.00– вусны часопіс “Гераічнымі дарогамі партызанскага атрада “Сокалы” (3 – 6 кл.)

                               Адказны: Мурашка Н.І.

         10.30 – ток-шоу “Сям’я – сем  “я” (7 – 10 кл.)

                               Адказны: Карпіевіч В.Ю.

          21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

22.04.2017

08.00-10.00 – падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

                     Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

          10.00– гульнёвая праграма “Акцябрацкі марш”               (3 – 6 кл.)

                               Адказны: Мурашка Н.І.

         10.00 – пазнавальна-гульнёвая гадзіна “Зямля – наш агульны дом” (7 – 10 кл.)

                                Адказны: Бобка А.А.

         21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

15.04.2017

08.00-11.00 – падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

                    Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

         11.00–КТС “Рукі дружбы – прыродзе”               (4 – 8 кл.)

                              Адказны: Мурашка Н.І.

        21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

08.04.2017

08.00-11.00 – падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

                    Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

         11.00– аперацыя “Шпакоўня”(4 – 6 кл.)

                              Адказны: Мурашка Н.І.

          11.00 – гадзіна зносін “Якую небяспеку тоіць Інтэрнэт?” (7 – 10 кл.)

                               Адказны: Карпіевіч В.Ю.

          21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

План выхаваўчых мерапрыемстваў на вясеннія канікулы з 27.03.2017 па 01.04.2017

Дата

Змест работы

Час

Клас

Адказны

27.03

1. Прафілактычная гутарка “ Мы за бяспечныя канікулы”

2.Падарожжа ў краіну дарожных знакаў

11.00

7 – 10

1 - 6

Бобка А.А.

Бобка Т.А.

28.03

1.Пазнавальная гадзіна “Сямейны бюджэт і расходы сям’і”

2. Экалагічны турнір знаўцаў прыроды “У свеце жывёл”

11.00

1 - 6

7 - 9

Мурашка Н.І.

Булат З.А.

29.03

1. Падарожжа ў краіну казак і прыгод

2. Эканамічная гульня “Па ступеньках бізнесу”

11.00

1 - 5

6 - 10

Канашкова Л.М.

Канапацкая Д.С.

30.03

1.Удзел вучняў ВПК ў раённай навукова-практычнай канферэнцыі і школе актыву “Лідар”

2. Гульня “Дзень фінансавай граматнасці”

3. Інтэлектуальная гульня па прафілактыцы ЗЛЖ  “Слабае звяно”

11.00

1 – 6

7 - 10

Пухнач Л.А.

Карпіевіч В.Ю

Мурашка Н.І.

Шэйка С.М.

Сёмуха А.М.

31.03

Інтэлектуальна-пазнавальная гульня “Самы лепшы горад на Зямлі” (да 890-годдзя г.Клецка)

11.00

5 - 10

Ківель З.У.

01.04

1. Пазакласнае мерапрыемства “1 красавіка – Міжнародны дзень птушак”

2. Занятак “Уплыў тэмпераменту на выбар прафесіі”

11.00

1 - 7

8 - 10

Бобка С.І.

Сёмуха А.М.

Заўвага:

  1. З 09.00 да 11.00 праводзяцца заняткі па падрыхтоўцы да прадметных алімпіяд, кансультацыі для вучняў 9 класа (згодна з графікам);
  2. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (згодна з графікам);
  3. Дзяжурства бацькоўска-настаўніцкага патруля (згодна з графікам)

Адказны за ВР                                                   З.У.Ківель

25.03.2017

08.00-11.00 – падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

        11.00 – таварысцкая сустрэча па міні-футболу, баскетболу  і  тэнісу паміж камандамі Галынкаўскага ВПК і      Арэшніцкага ВПК        (5-10 кл.)

         Адказны: Бобка В.В.

          21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

         Графік работы камп'ютарнага класа: 11.00-13.00

         Графік работы спартыўнай залы: 10.30-14.00

18.03.2017

08.00-10.00 – падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

                     Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

        10.00 – гульня – віктарына “Вада – цудоўны дар прыроды”(7-10 кл.)

                              Адказная: Бобка А.А.

         10.30 – краязнаўчая віктарына “Ці ведаеш ты Клеччыну”(4-6  кл.)

                     Адказная: Мурашка Н.І.

         21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

11.03.2017

08.00-10.00 – падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

                     Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

         10.00 – інтэлектуальная гульня “Беларусь: гісторыя і сучаснасць” (6-10 кл.)

                                Адказная: Бобка С.І.

         10.30 – пазакласнае мерапрыемства “Кніга – лепшы сябар” (1-5 кл.)

                               Адказная: Бобка Т.А.

          21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

04.03.2017

08.00-10.00 – падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

                    Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

10.00- завочнае падарожжа ў Белавежскую пушчу (7-10 кл.)

                    Адказная: Бобка А. А.

10.30 – падарожжа ў краіну здароўя (3-6 кл.)

                    Адказная: Карпіевіч В. Ю.

21.00-24.00 – дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

25.02.2017

08.00-10.00 – падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

                      Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

         10.00-11.00 – пазакласнае мерапрыемства “Наркотыкі – гэта свабода ці незалежнасць”   (8 – 10 кл.)

                               Адказная: Булат З.А.

          11.00– выстава рысункаў і плакатаў “Моладзь супраць наркотыкаў”

                                Адказная: Канашкова  Л.М.

          21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

18.02.2017

                          

08.00-10.00 – падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

                     Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

           9.00-10.00 – аперацыя “Ад помніка да помніка “  (4-6 кл.)            

                                Адказная: Мурашка Н.І.

           10.00-11.00 – зімняя аперацыя “Сокалы”  (7-10  кл.)

                                 Адказны: Бобка В.В.

           21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

11.02.2017

08.00-10.00 – падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

                     Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

         09.00-10.00 – віктарына “Старонкі гісторыі Айчыны”        (4 - 6  кл.)

                              Адказная: Мурашка Н.І.

        10.00-11.00 – забаўляльная гульня “День влюблённых” (7-10 кл.)

                             Адказная:Сёмуха А.М.

         21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

04.02.2017

08.00-10.00 – падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

                  Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

         09.00-10.00 – час здароўя “У госці да Майдадыра” (1-4  кл.)

                           Адказны: Мурашка Н.І.

         18.00-23.00 – вечар сустрэчы з выпускнікамі “Для вас всегда открыта школы дверь…”

                           Адказныя: Булат З.А., Ківель З.У.

         21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

28.01.2017

08.00-10.00 – падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

                     Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

          09.00-10.00 - падарожжа на востраў  піянерскіх скарбаў   (5-7 кл.)

                              Адказны: Мурашка Н.І.

         10.00-11.00 – гутарка “Агрэсіўнасць і яе праяўленне”        (8-10 кл.)

                              Адказны: Бобка А.А.

          21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

21.01.2017

08.00-10.00 – падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

                     Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

         09.00-10.00 - практыкум “Я в спасатели пошёл, пусть меня научат” (1-4 кл.)

                              Адказны: Канашкова Л.М.

        10.00-11.00 – час памяці “Гісторыя Халакоста на тэрыторыі Беларусі” (5 – 10 кл.)

                             Адказны:Кiвель З.У.

         21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

14.01.2017

08.00-10.00 – падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

                    Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

          09.00-10.00 - конкурсная праграма “Пад стары Новы год “ (1-5 кл.)

                              Адказны: Мурашка Н.І.

          10.00-11.00 – пазнавальна-гульнёвая праграма “Стары Новы год спяшаецца да нас у госці” (6-10 кл)

                             Адказны: Бобка С. І.

          21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

24.12.2016

08.00-10.00 – падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

                   Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

         10.00-12.00 –   рэпетыцыя да навагодняга вечара

         18.00-22.00 – баль-маскарад “Навагоднія прыгоды каля ёлкі” (7-10 кл.)

                              Адказныя: Бобка А.А., Бобка С.І.

         21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

17.12.2016

08.00-10.00 – падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

                     Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

         09.00-10.00 –   адкрыццё майстэрні Дзеда Мароза (5-10 кл.)

                               Адказны:Сёмуха А.М., Ківель З.У.

         10.00-11.00 – аперацыя “Птушыная сталоўка”, конкурс на лепшую кармушку для птушак      (1-4 кл.)

                                Адказны: Мурашка Н.І.

          21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

10.12.2016

08.00-10.00 – падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

                      Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

         09.00-10.00 –   пазнавальная гадзіна “Друг не оставит в беде” (1-4 кл.)

                               Адказны: Ківель З.У.

         10.00-11.00 – літаратурная вечарына “Хто такія? Што мы за народ?”(да 125- годдзя М.Багдановіча)    (5-10 кл.)

                               Адказны: Булат З.А.

         21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

03.12.2016

08.00-10.00 – падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

                     Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

          09.00-10.00 –  круглы стол “Без віны вінаватыя” (1-4 кл.)

                               Адказны:Мурашка Н.І.

          10.00-11.00 – трэнінг “Я асаблівы” (5-7 кл.)

                               Адказны: Сёмуха А.М.

          10.00-11.00 - інтэлектуальны марафон “У свеце прафесій” (8-10 кл.)

                               Адказны: Карпіевіч В.Ю.

          21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

26.11.2016

08.00-10.00 – падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

                     Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

         09.00-10.00 – дзелавая гульня  “Мой выбар – не курыць” (3-6 кл.)

                              Адказны: Бобка С.І.

         10.00-11.00– прыродна – літаратурны турнір “Каб любіць Беларусь нашу мілую…”   (7-10 кл.)

                              Адказны: Ківель З.У.

         21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

12.11.2016

08.00-09.00 – падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

                    Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

         09.00-10.00 –  “Падарожжа па маршруту добрых спраў”   (1-6 кл.)

                              Адказны: Мурашка Н.І.

         10.00-11.00 – урок здароўя “Я выбіраю здаровы лад жыцця” (7-9 кл.)

                              Адказны: Булат З.А.

          21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

29.10.2016

08.00-09.00 – падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

                     Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

          09.00-10.00 –  Фальклорны занятак “Дзяды”  (1-5 кл.)

                     Адказны: Канашкова Л.М.

          10.00-11.00 – Прававое выхаванне “Урок даўжынёй у жыццё” (6-10 кл.)

                             Адказны: Бобка А.А.

          21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

   

22.10.2016

08.00-09.00 – падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

                     Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

        09.00-10.00 –  практыкум “Жывая газета” (па старонках газеты “Зорька” і часопіса “Качели”)

                               (1-6 кл.)   Адказны: Мурашка Н.І.

        10.00-11.00 – пазнавальная гадзіна  “Шлях у прафесію пачынаецца ў школе” (7 -10 кл.)

                              Адказны: Сёмуха А.М.

        21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

План правядзення тыдня Маці

Змест работы

Дата

Адказны

1.

Урачыстае адкрыццё тыдня Маці.

Акцыя “Семья – семье!” (збор рэчаў для малазабяспечаных сямей)

Занятак “Мой радавод” (дашк. група)

10.10

Кл.кіраўнікі

Шыліна Ж.М.

2.

Выпуск інфармацыйных лістовак, прысвечаных жанчыне-маці “Я любовь тебе дарю, родная” (1 – 10 кл.)

 Кніжна-ілюстраваная выстава “Незабвенный милый образ”

11.10

Кл.кіраўнікі

Бушыла С.І.

3.

Віншавальная акцыя на вуліцах “Самых любімых віншуем!” (7 – 10 кл.)

Занятак “Мая сям’я”. Выстава малюнкаў “Птушка шчасця” (дашк. група)

12.10

Мурашка Н.І.

Шыліна Ж.М.

4.

Конкурс кветкавых кампазіцый “Падары маці” (1 – 10 кл.)

Выстава сямейных работ з прыроднага матэрыялу “Асеннія фантазіі” (дашк. група)

13.10

Кл.кіраўнікі

Шыліна Ж.М.

5.

Тэматычная класная гадзіна .  Наведванне багаслужэння ў Пятра-Паўлаўскай царкве аг. Галынка (6 – 10 кл.)

Свята “Пакровы. Дзень Маці” (дашк. група)

14.10

Кл.кіраўнікі

Шыліна Ж.М.

6.

Выстава малюнкаў і падзелак з прыроднага матэрыялу да Тыдня Маці (1-10 кл.)

Паседжанне сямейнага клуба “Гармонія”. Вечар-сустрэча “И снова голову склоня, я эти руки мамины целую»

15.10

Канапацкая Д.С.

Патапчык Н.А.

15.10.2016

08.00-09.00 – падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

09.00-09.30 –  выстава малюнкаў і падзелак з прыроднага матэрыялу да тыдня Маці. Акцыя “Букет для мамы. (1-10 кл.)

Адказны: Канапацкая Д.С.

10.00-11.00 – пасяджэнне сямейнага клуба “Гармонія”. Вечар-сустрэча “И снова голову склоня, я эти руки мамины целую” (1-10 кл.)

Адказны: Патапчык Н.А.

21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

17.09.2016

  

   09.00 – 09.45 - Гульнёва – пазнавальная праграма  “ Ведай  свой  лес”. (1-4 кл.)

                       Адказны:Ківель З.У.

10.00 – 11.00 - Піянерскі збор  “Наша арганізацыя і я гаспадар у ёй” (5-8 кл.)

                      Адказны:Мурашка Н.І.

11.00-13.00 – Акцыя па збору металалому і макулатуры

                     Адказны:Сёмуха А.М.

21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

10.09.2016

09.00-10.00 - спаборніцтвы, прысвечаныя адкрыццю спартыўнага сезона  

                    (1-10 кл.) Адказны: Бобка В.В.

10.00-11.00 –час зносін “Грані майго “Я” 

                    ( 8 -10 кл.) Адказны: Сёмуха А.М.

          21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

03.09.2016

              10.00-10.40 – прэзентацыя новых кніг для малодшых школьнікаў “Гэтыя кнігі вас зацікавяць”

                                          (1 – 4 кл.)Адказны: Бушыла С.І.

    10.30-11.30 – пазакласнае мерапрыемства “Правила дорожные знать каждому положено”

                                         (5 - 8 кл.)    Адказны: Бобко С.І.

              21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

21.05.2016

08.15-10.00 – падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў,

кансультацыі з вучнямі 9 класа

Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

10.00-11.30 – пазакласнае мерапрыемства “Эканамічны КВЗ”

Адказны Сёмуха А. М.

18.00-19.00 – гурток АФП (спартыўная зала)

Адказны: Бобка В.В.

12.00- 21.00 – работа камп’ютарнага класа і спартыўнай залы

21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

14.05.2016

08.15-10.00 – падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў,

                       кансультацыі з вучнямі 9 класа

             Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

10.00-11.30 – дзень калектыўнай творчасці “Мая сям’я”

             Адказны:Бобка С.І.

18.00-19.00 – гурток АФП (спартыўная зала)

                       Адказны: Бобка В.В.

12.00- 21.00 – работа камп’ютарнага класа і спартыўнай залы

21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

07.05.2016

08.15-10.00 – падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў, кансультацыі з вучнямі

9 класа

Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

10.00-11.30 – падрыхтоўка да мітынга і канцэрта,  прысвечанага Дню Перамогі  (2 – 9 кл., актавая зала)

Адказныя: Дудук А.А., Ківель З.У.

 18.00-19.00 – гурток АФП (спартыўная зала)

Адказны: Бобка В.В.

12.00- 21.00 – работа камп’ютарнага класа і спартыўнай залы

21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

30.04.2016

08.15-10.00 – падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

10.00-10.45 -  інфарм-дайджэст “Народы Беларусі: традыцыі, звычаі, характар.”(прысвечаны святу Вялікдзень) (2 – 9 кл., пачатковая школа)

Адказныя: Бобка Т.А., Мурашка Н.І.

 18.00-19.00 – гурток АФП (спартыўная зала)

Адказны: Бобка В.В.

12.00- 21.00 – работа камп’ютарнага класа і спартыўнай залы

21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

23.04.2016

08.15-10.00 – падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

10.00-10.45 -  інтэлектуальная гульня “Необычные деньги” (5 – 9 кл., кабінет геаграфіі)

Адказны: Ківель З.У.

 18.00-19.00 – гурток АФП (спартыўная зала)

Адказны: Бобка В.В.

12.00- 21.00 – работа камп’ютарнага класа і спартыўнай залы

21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

16.04.2016

09.15-12.00 –   бацькоўскі сход “Здаровая сям’я – аснова грамадства і дзяржавы” (прагляд выстаў,                                        відэароліка, канцэртнай праграмы)

                 Адказныя: Дудук А.А., Ківель З.У.

 18.00-19.00 – гурток АФП (спартыўная зала)

                                  Адказны: Бобка В.В.

12.00- 21.00 – работа камп’ютарнага класа і спартыўнай залы

21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

План правядзення мерапрыемстваў

у шосты дзень

09.04.2016

08.15-12.00 –   падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

10.00-10.45 – вясёлы час  “Усе гульні ў госці да нас “  (2 - 6 кл., кабінет пачатковых класаў)

Адказны: Мурашка Н.І.

 18.00-19.00 – гурток АФП (спартыўная зала)

Адказны: Бобка В.В.

12.00- 21.00 – работа камп’ютарнага класа і спартыўнай залы

21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

02.04.2016

08.15-12.00 –   падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

               Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

10.00-10.45 – экалагічны турнір знатакоў прыроды “У свеце жывёл” (3 - 7 кл., кабінет геаграфіі)

                         Адказны: Бобка С.І.

 18.00-19.00 – гурток АФП (спартыўная зала)

                        Адказны: Бобка В.В.

12.00- 21.00 – работа камп’ютарнага класа і спартыўнай залы

21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

План правядзення мерапрыемстваў

у шосты дзень

02.04.2016

08.15-12.00 –   падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

10.00-10.45 –экалагічны турнір знатакоў прыроды  “У свеце жывёл “  (3 - 7 кл., кабінет геаграфіі)

Адказны: Бобка С.І.

 18.00-19.00 – гурток АФП (спартыўная зала)

Адказны: Бобка В.В.

12.00- 21.00 – работа камп’ютарнага класа і спартыўнай залы

21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

Анонс мероприятия на 26 марта 2016 г

Для учащихся 5 – 9 классов будет проводиться заочное путешествие «В мир книг». Цель мероприятия: развивать интерес учащихся к книге; способствовать повышению образовательного уровня; обучать детей самостоятельности и творчеству.  В начале мероприятия учитель знакомит учащихся с эпиграфам,  проводит беседу о разнообразным и увлекательном мире книги. В ходе заочного путешествия будет проводиться викторина.

План правядзення мерапрыемстваў

у шосты дзень 

19.03.2016

08.15-11.00 –   падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

11.00-11.45 –мерапрыемства па здароваму ладу жыцця “Информация к размышлению: алкоголь и подростки “  (5 - 9 кл., кабінет геаграфіі)

Адказны: Канапацкая Д.С.

 18.00-19.00 – гурток АФП (спартыўная зала)

Адказны: Бобка В.В.

12.00- 21.00 – работа камп’ютарнага класа і спартыўнай залы

21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

27.02.2016

08.15-11.00 –   падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

               Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

11.00-11.45 – пазакласнае мерапрыемства “Моладзь – за здаровы лад жыцця“ 

                         Адказны: Ківель  З.У.

 18.00-19.00 – гурток АФП 

                          Адказны: Бобка В.В.

12.00- 21.00 – работа камп’ютарнага класа і спартыўнай залы

21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

20.02.2016

08.15-12.00 –   падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

             Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

10.00-10.45 – турнір “Знаўцы роднай мовы”(2 – 4 кл., кабінет пачатковых класаў)

           Адказны: Бобка Т.А.

11.00-11.45 – інтэлектуальны турнір “Ці ведаеце, вы?” (5 - 9 кл., кабінет беларускай мовы)

                     Адказны: Булат З.А.

12.00-13.00 – гурток АФП (спартыўная зала)

                     Адказны: Бобка В.В.

12.00- 21.00 – работа камп’ютарнага класа і спартыўнай залы

21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

13.02.2016

08.15-12.00 –   падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

             Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

10.00-10.45 – забаўляльная праграма “Бесценна жизнь – любовь ценнее” (7 - 9 кл.,                         кабінет геаграфіі) Адказны: Сёмуха А.М.

 12.00-13.00 – гурток АФП (спартыўная зала)

                       Адказны: Бобка В.В.

12.00- 21.00 – работа камп’ютарнага класа і спартыўнай залы

21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

 06.02 для учащихся 2 – 7 классов проведён практикум «Вучымся быць культурнымі». Место проведения: кабинет географии. Основная цель мероприятия: расширить представления детей о правилах  этикета, развивать умение правильно оценивать себя и других, формировать навыки культурного поведения в повседневной жизни. В процессе занятия учащиеся работали с проблемными вопросами, разбирали и оценивали ситуации: «Кто здоровается первым?», «Кому нужно уступить место?» и др.

      В 18.00 состоялся традиционный вечер встречи с выпускниками школы. Самым старшим оказался выпуск 1981 года. 50-летние выпускники передали всем привет и пообещали навестить родную школу в июне. И остальные, по разным причинам не прибывшие на вечер, соберутся этим летом. Перед собравшимися выступила с приветственным словом директор Пухнач Л.А. По традиции почтили память учителей, которые уже никогда не переступят порог родной школы.

Нынешние ученики получили подарки от своих старших товарищей. Школа благодарит за память, за тёплые слова, и ждёт новых встреч.

Работники Голынковского СДК и библиотеки 29 января провели с учащимися 5 – 9 классов литературно- музыкальную композицию «Покоривший сердца», посвященную 75-летию Владимира Мулявина. Учащиеся познакомились с биографией музыканта, его творчеством, с историей создания вокально-инструментального ансамбля «Песняры». Прозвучали как авторские композиции, так и белорусские обрядовые песни в обработке Песняра.

Літаратурна-музычная кампазіцыя да 95-гадовага юбілею Івана Шамякіна

20 января в Клецком районе прошло выездное совещание управления образования Минского облисполкома. Его участниками стали представители Миноблисполкома, начальники районных и городских отделов ОСиТ, педагоги со всего столичного региона. В ходе встречи гости Клетчины посетили и наш УПК. В фойе школы их радушно встретили учащиеся, педагоги,   работники СДК и познакомили с особенностями образовательного процесса. Гости услышали замечательные песни, стихи, посмотрели презентацию, экспоненты выездного музея из Лазовичского УПК. 

06.02.2016

08.15-12.00 –   падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў, рэпетыцыя да вечара сустрэчы з                        выпускнікамі

            Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

10.00-10.45 – практыкум “Вучымся быць культурнымі” (2 - 7 кл., кабінет геаграфіі)

                              Адказны: Бобка Т.А.

18.00 – вечар сустрэчы з выпускнікамі “Для нас всегда открыта школы дверь…”

            Адказны: Булат З.А., Ківель З.У.

 12.00-13.00 – гурток АФП (спартыўная зала)

                     Адказны: Бобка В.В.

12.00- 21.00 – работа камп’ютарнага класа і спартыўнай залы

21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

Экологический КВН

30.01.2016

08.15-11.00 –   падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

               Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

11.00-11.45 – экалагічны КВЗ “Вывучай і беражы прыроду роднага краю” (5 - 9 кл., кабінет геаграфіі)

                              Адказны: Бобка А.А.

 12.00-13.00 – гурток АФП (спартыўная зала)

                        Адказны: Бобка В.В.

12.00- 21.00 – работа камп’ютарнага класа і спартыўнай залы

21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

Літаратурная гасцёўня "Я нарадзіўся на гэтай казачнай зямлі" 

СУБОТА ЗАПРАШАЕ

16.01.2016

08.15-11.00 –   падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў, афармленне вугалкоў прыроды

Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

11.00-11.45 – літаратурная гасцінная “Я нарадзіўся на гэтай казачнай зямлі”  (5 - 9 кл.,кабінет геаграфіі)

Адказны: Булат З.А.

 12.00-13.00 – гурток АФП (спартыўная зала)

Адказны: Бобка В.В.

12.00- 21.00 – работа камп’ютарнага класа і спартыўнай залы

21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

Новогодние приключения Снегурочки и ее друзей

Субота запрашае 26.12.2015

  08.15-10.00 –   падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

               Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

  10.00-12.00 – ранішнік “Навагоднія прыгоды Снягурачкі і яе сяброў” (2 – 9 кл., актавая зала, рэкрэацыя)

              Адказны:Сёмуха А.М., Бобка Т.А., Канапацкая Д.С.

  18.00-22.00 – дыскатэка “Навагодняе асарці” (6 - 9 кл., рэкрэацыя)

                       Адказны: Бобка В.В. Бобка С.І.

  11.00- 21.00 – работа камп’ютарнага класа і спартыўнай залы

  21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

Мастерская Деда Мороза

Субота запрашае 19.12.2015г    

  08.15-10.00 –   падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

    10.00-10.45 –аперацыя  “Птушыная сталоўка”, конкурс на лепшую кармушку для птушак  (2–5 кл., кабінет гісторыі)

Адказны: Мурашка Н.І.

 11.00-13.00 – майстэрня дзеда Мароза (2 - 9 кл., у тым ліку удзельнікі гурткоў АФП і “Вясёлая лепка” рэкрэацыя)

Адказныя: Канапацкая Д.С., Сёмуха А.М., Ківель З.У.

  

11.00- 21.00 – работа камп’ютарнага класа і спартыўнай залы

21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка - бацькоўскага патруля

Общешкольные соревнования по дартцу

В спортивном зале проводились общешкольные соревнования по дартцу. У всех участников  была возможность сделать по пять попыток. В итоге победителем среди учащихся начальных классов стали  Жучко Егор и Шахрай Дарья (3класс), в среднем звене – Потапчик  Владислав (5 класс), Шилко Полина (9 класс).

"Я выбираю здоровье!"

            Для учащихся 2 – 5 классов проведена игра-соревнование «Я выбираю здоровье». Сначала учитель провёл беседу о здоровье и вместе с ребятами обсудил, кто из них считает себя здоровым, кто хочет закалять своё здоровье. Затем участники были разбиты на команды. В процессе игры команды защищали свои плакаты «Слагаемые здоровья». Команда «Нолики» защищала плакат «Здоровье – спорт», команда «Крестики» - плакат «Гигиена – здоровье». В ходе соревнования проводились: викторина о здоровье, спортпауза «Шайба – гол-ура!»,  мини-баскетбол, массаж пальцев. Игра закончилась песней «Не спеши трубить отбой!» 

"Субота запрашае"  12.12.2015

  08.15-11.00 –   падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

                     Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

  10.00-10.45 –   гульня  “Як захаваць здароўе ” (2–5 кл., пачатковая школа)

                    Адказны: Мурашка Н.І.

 11.00-11.45 –  спаборніцтвы па дартсу  (2 - 9 кл., спартыўная зала)

                            Адказны: Бобка В.В.

 12.00-13.00 –   гурток АФП (спартыўная зала)

                            Адказны: Бобка В.В.

11.00- 21.00 – работа камп’ютарнага класа і спартыўнай залы

21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля                                 

Выхаваўчае мерапрыемства “Гараскоп прафесій”

Пазнавальная гульня “Беларускі каляндар”

"Субота запрашае"   05.12.2015

          08.15-11.00 –   падрыхтоўка да алімпіяд, правядзенне падтрымліваючых заняткаў

                   Адказныя: настаўнікі-прадметнікі

09.00-11.00 – дэкаратыўна-прыкладны гурток “Вясёлая лепка” (2-6 кл., камп’ютарны клас)

                   Адказны: Канапацкая Дз. С.

11.00-11.45 – пазнавальная гульня “Беларускі каляндар” (3–6 кл., кабінет гісторыі)

                   Адказны: Ківель З.У.

          11.00-11.45 – занятак “Гараскоп прафесій”(7 - 9 кл., кабінет гісторыі)

                            Адказны: Бобка А.А.

          12.00-13.00 – гурток АФП (спартыўная зала)

                            Адказны: Бобка В.В.

          21.00-24.00 –дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

                                                  

"Выбор за тобой" - мероприятие, которое прошло на базе библиотеки, приурочено Всемирному дню борьбы со СПИДом

Мероприятие "Скажем курению - НЕТ!" из серии "Здоровым быть модно"

Занятия по подготовке к олимпиаде по АБЖ

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.